بخش بالایی وب سایت شمامل ، جستجو ، منوی اصلی و هدر

لوگو کمیته تای چی چوآن فدراسیون ووشو

بخش میانی

محتوی نوشتاری

پس از برگزاری مبارزات آزاد ساندا؛ صدیقی: ظرفیت ووشو را به نمایش گذاشتیم/ آمادگی ورزشکاران هدف اصلی بود

رئیس فدراسیون ووشوی ایران گفت: خوشبختانه با برگزاری مطلب و رقابت‌های آزاد ساندا در شرایط سخت کرونایی ظرفیت ووشو را به نمایش گذاشتیم و اهداف مهمی خم در نظر داشتیم.

امیر صدیقی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا، در مورد برگزاری و اتمام مرحله اول از نخستین دوره رقابت‌های آزاد ساندای کشور (WWF) توضیح داد: افتخار می‌کنم که ووشوی ایران امروز توانست برگ زرین دیگری را به‌ موفقیت‌های خودش اضافه کند و این برای اولین بار بود که مسابقات ساندای آزاد با چنین شکلی برگزار شد.

همه دیدند که فدراسیون ووشو تمام تلاشش را کرد تا یک رویداد جدید را به ورزش کشور معرفی کند و ظرفیت‌های ووشو را در چنین شرایط سختی نشان دهد.

او ادامه داد: فدراسیون تلاش کرد تا نشان دهد علاوه بر اینکه در حوزه سلامت، توسعه قهرمانی و مدال آوری هست، می‌تواند جذابیت‌های این چنینی را هم به نمایش بگذارد.

خوشحالم که این مسابقات با یک شرایط مطلوب برگزار و به پایان رسید.

رئیس فدراسیون ووشوی ایران، درباره اهداف تعیین شده از برگزاری این رقابت‌ها نیز گفت: یکی از هدف‌های اصلی فدراسیون حفظ آمادگی ورزشکاران با توجه به تعطیلی مسابقات بین‌المللی بخاطر کرونا بود و همانطور که دیدید سطح مبارزات واقعا بالا بود.

با وجود شرایط سخت کرونا فدراسیون این شرایط را فراهم کرد و ورزشکاران هم تلاش خود را به کار گرفتند تا با سطح بالا وارد این مسابقات شوند.

بالا